KONST / Litografier / Färglitografi 13027027
nr 1302 7027
Färglitografi
Mats Högberg. Signerad, numrerad 67/78. Motivet: 40x30 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:16:30
100 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm